O nás

Filtr Pro s.r.o. je společnost působící v oborech kompletní dodávky, montáže a servisu klimatizačních zařízení, vzduchotechnických zařízení a výrobou veškerých filtrů do vzduchotechnických zařízení a lakoven.

Jsme tu pro vás již 10 let!

Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby i výrobky, které odpovídají předepsaným normám pro jejich použití.
Naše společnost se zaměřuje na klimatizace těchto celosvětových výrobců Samsung, Toshiba, Sinclair a LG.

Poskytuje profesionální montáž i záruční a pozáruční servis klimatizací. Jsme držiteli veškerých potřebných certifikátů pro odbornou montáž klimatizací, také jsme oficiálními partnery pro montáž a servis klimatizací Samsung a Sinclair. Montujeme po celé ČR.

Nalezneme pro vaše potřeby co možná nejefektivnější klimatizaci, vzduchotechniku nebo filtry s nejoptimálnější cenou tak, abychom splnili veškeré vaše představy a požadavky.

Vyrábíme filtry a zpracováváme filtrační textilie jak pro průmyslové využití, tak i do klasických klimatizačních jednotek a veškerých lakoven.
Filtrační materiály odebíráme pouze od předního celosvětového výrobce, německé společnosti Sandler AG. Naše filtry dodáváme již 10 let do společností po celé ČR, ale i do Rakouska a na Slovensko.

Našim zákazníkům nenabízíme jen prodej nových filtrů, klimatizací a vzduchotechniky, ale poskytujeme i servisní a poradenskou činnost v oboru filtrace, chlazení/topení a rekuperace.

Nabízíme také dveřní clony společnosti Soler & Palau včetně jejich instalace.

Další naší nabídkou je i ekologická likvidace použitých filtrů. Likvidace nebezpečných odpadů jakými použité filtry bezesporu jsou, se musí provádět ekologicky. O této ekologické likvidaci, je následně zákazníkovi vystaven protokol.

Dále také nabízíme ekologickou likvidaci klimatizací – chladivo je odčerpáno z jednotky a jednotka je následně ekologicky zlikvidovaná. Následně je zákazníkovi vystaven protokol o likvidaci.